Archiv‎ > ‎léta Páně 2018‎ > ‎

Bulharsko

přidáno: 17. 11. 2017 14:26, autor: Předseda KDK Kroměříž   [ aktualizováno 30. 5. 2019 18:22 ]

Klub dárců krve Kroměřížska, z.s.

pořádá nejen pro své členy letecký relaxační pobytový zájezd
Bulharsko – Slunečné pobřeží 
Burgas – Karolina
23. - 30. června 2018
 
Cena: 11 363,- Kč
 
V ceně není zahrnuta doprava do Vídně na

letiště a zpět

Hotel leží v pěším dosahu písečné pláže a je vhodný pro klienty všech věkových kategorií. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu.

Hotel je od dlouhé písečné pláže vzdálen pouze 250 m. Nabízí se Vám zde ideální podmínky pro procházky po pláži. Dobré spojení s Nesebarem nebo různými částmi Slunečného pobřeží je prázdninovým vláčkem, jehož zastávka je v blízkosti hotelu.

Velmi vkusně a útulně zařízené pokoje o rozloze 30 m2. Se sprchou, WC, kobercem, kabelovou TV, klimatizací, minibarem, telefonem a balkonem. Hotel byl postaven v roce 2007. Disponuje celkem 98 pokoji, které jsou rozděleny na 8 podlažích. Restaurace, a-la-carte restaurace, 2 výtahy, přijímací hala s recepcí, 2 bary, minimarket. Polopenze, snídaně i večeře formou bufetových stolů. Ve venkovním areálu naleznete bazén se samostatným bazénem pro děti. Lehátka a slunečníky zde zdarma, na pláži za poplatek. Krásná písečná pláž je vzdálená cca 190 metrů od hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). Možnost využití vlastních slunečníků a lehátek. Vodní sporty a plážové bary za poplatek. Ve vzdálenosti asi 3 km nepřeberné množství barů, diskoték, restaurací a taveren. Za poplatek malé spa centrum s masážemi, saunou, soláriem a vířivkou. Různé vodní sporty na pláži.

Samostatný dětský bazén s dvěma miniskluzavkami. Dětské židličky a dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Comments