Archiv‎ > ‎léta Páně 2009‎ > ‎

(02) Dolní Dunajovice

Podzimní ozdravný pobyt pod Pálavou

Rada Klubu nabízí svým členům, rodinným příslušníkům a ostatním dárcům krve podzimní dvoudenní pobyt pod Pálavskými vrchy na Jižní Moravě a to v

PENZIONU PRAHA V DOLNÍCH DUNAJOVICÍCH
Termín: 18.9. – 20.9.2009
/ pátek – neděle /

Doprava hromadně autobusem v pátek z Kroměříže, ubytování s polopenzí, sobotní přechod Pálavskými vrchy z Pavlova do Mikulova, dále večerní posezení ve viném sklípku v Dolních Dunajovicích, nedělní návštěva lednicko-valtického areálu.

Cena za 2x noc, tj. ubytování s polopenzí 900,- Kč/osobu
Příplatek za BUS: 200,- Kč/osobu
Náklady na sklípek: 100,- Kč/osobu

Členům Klubu – účastníkům pobytu, kteří dosud nečerpali příspěvek ve výši 300,- Kč bude tento odečten z ceny za ubytování. Ostatní účastníci hradí pobyt v plné výši.

Přihlášku se složením zálohy ve výši 200,- Kč/osobu můžete podat vždy v Út a St při odběrech krve na TS Kroměřížské nemocnice nebo místa telefonicky rezervovat u předsedy Klubu JUDr.Josefa Čecha 
(tel. 603 764 254). Pro účely ubytování je nutno uvést osobní data (jméno a příjmení, datum narození, bydliště a číslo OP).

Přihlášky budou přijímány do výše max. ubytovací kapacity Penzionu Praha, tj. max. 40 osob. Prioritu při posuzování přihlášek mají ti členové Klubu, kteří se v letošním roce ozdravného pobytu nezúčastnili. Ve sporných případech rozhoduje Rada Klubu.
Comments