Archiv‎ > ‎léta Páně 2009‎ > ‎

(10) 5. Ples KDK

Informace k připravovanému 5. Plesu KDK v roce 2009

V sobotu dne 21. února 2009 od 20.00 hodin se uskuteční již 5. Ples Klubu dárců krve Kroměřížska, tradičně v sále Psychiatrické léčebny v Kroměříži.

Dnes vám přinášíme podrobnější informace k organizaci tohoto Plesu.
  • K tanci a poslechu nám bude hrát dechová hudba „Zdounečanka“. Předtančení bude  tradičně patřit taneční skupině „Moment“,  střediska pro volný čas dětí a mládeže Šipka  v Kroměříži, vedené členkou Klubu paní Hanou Jelínkovou.
  • Přichystána je tak jako každoročně bohatá tombola, navíc hlavní ceny budou losovány o půlnoci z čísel vámi zakoupených vstupenek. Takže je určitě pečlivě uschovejte a hlídejte jako oko v hlavě, co kdyby paní Štěstěna šla s některou z hlavních cen přímo k vám.
  • Ples zahájíme ve 20.00 hodin a pak se již necháme unášet kouzelnou atmosférou plesu. Věříme, že si každý z vás vychutná tuto jedinečnou noc plnými doušky.
  • Bohaté občerstvení na 5. Plese je zajištěno.
  • Vstupenky jsou již  v prodeji od 1. ledna t.r., cena vstupenky 150,- Kč, cena místenky 50,- Kč. Vstupenky s místenkami si můžete zakoupit buď v den odběru krve Út, St na TS Nemocnice v Kroměříži u p.Adolfa Kalabuse, rezervovat též u p. Marie Michlíčkové na tel. č. 603 711 809 nebo p. Hany Jelínkové na tel.č. 603 582 576.
  • Přece jen malá změna oproti letům minulým – autobusy na odvoz účastníků 5. plesu nebudou již zajišťovány. Tyto autobusy v minulých letech se ukázaly jako nerentabilní.

Přijďte proto na ples před jeho zahájením, ať něco nezmeškáte. Určitě to bude stát za to.

JUDr. Josef Čech, předseda Klubu
Comments