Archiv‎ > ‎léta Páně 2010‎ > ‎

h) Již tradičně ke Dni dětí

Stejně jako v loňském roce, tak i letos spojíme příjemné s užitečným a umožníme dětem i vnoučatům našich členů Klubu k jejich červnovému svátku opět nějaké to společné povyražení. Vždyť je to naše pokračující generace a tak každá taková akce pro naše děti určitě připomene i nám dospělým  bezstarostné chvíle dětství, na které každý z nás určitě někdy nostalgicky zavzpomíná.Pravda, dnes je těch možností daleko více. 

A kam že to letos bude?
Cílem našeho sobotního výletu dne 29. května 2010, tedy v předvečer Svátku dětí bude zastřešený rodinný zábavní park GALAXIE Zlín, který je atraktivním místem nejen pro naše ratolesti, ale také pro celou rodinu. V kryté hale na ploše 2500 m² se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky. Každá z atrakcí představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem. GALAXIE Zlín přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších her. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zajisté zvýší své sebevědomí. Vstup na hrací kobercovou plochu pro dospělé je v přezůvkách, děti bez přezůvek (v ponožkách).
Doprava BUS 
Společně autobusem odjedeme v 8.30 hodin z náměstí v Chropyni směr Kroměříž- zastávka 8.45 hodin Masarykovo náměstí (před Justiční akademií), dále v 9.00 hodin Hulín – náměstí a asi tak v 9.20 hodin také v Holešově na autobusovém nádraží. Pak už nabereme směr Zlín – Vršava. Pro naši výpravu máme rezervaci v zábavním parku od 10.00 – 13.00 hodin, tedy plné 3 hodiny opravdové zábavy. Děti do 15let mají dopravu zdarma, ostatní doprovod starší 15 let si připlatí za BUS částku 50,- Kč za cestu tam i zpět. 

A jak je to s cenou vstupného pro děti a dospělý doprovod starší 15 let?

Děti do 15 let zaplatí pouze Kč 50,- (v ceně mají 3 hodinové vstupné, oběd a BUS zdarma),
doprovod starší 15 let si uhradí částku 150,- Kč (v ceně je vstupné, oběd a příplatek za BUS) .
Oběd bude podáván pro všechny účastníky zájezdu od 13.00 hodin, přímo v zábavním centru. Je třeba si předem vybrat ze 4 nabízených jídel a to: 
  • Špagety s boloňskou omáčkou
  • Smažený sýr s bramborem nebo hranolkami
  • Kuřecí smažený řízek se šťouchanými bramborami
  • Kuřecí přírodní plátek s vař. bramborem
Přihlášky dětí a doprovodu starší 15 let je nutno podat u předsedy Klubu p. JUDr. Josefa Čecha se zaplacením příslušné částky a upřesněním výběru a počtu jídel a to jak u dětí, tak i doprovodu. 

Srdečně vás všechny zve Rada Klubu
Comments