Archiv‎ > ‎léta Páně 2012‎ > ‎

Informace o situaci v Klubu

přidáno: 26. 6. 2012 8:29, autor: Oldřich Navrátil   [ aktualizováno 1. 8. 2012 22:07 ]
Vážení členové klubu, 
rádi bychom Vás informovali, o situaci v Klubu.

Pan JUDr. Josef Čech se vzdal funkce předsedy a vystoupil z Klubu. K datu 31. 5. 2012 předal klubové věci a od 1. 6. 1012 ho zastupuje místopředseda klubu pan Václav Kuchař.


Klub funguje dál, jen místo JUDr. Čecha jedná za Klub p. Václav Kuchař. Je nutné svolat mimořádnou členskou schůzi, na které schválíme nové stanovy klubu, aby už nemohla nastat taková situace, jako letos na jaře a novou radu.

Dále budeme pokračovat v rozjednaných úkolech a činnostech, které byly rozpracovány.

Letošní prázdninové akce budou ještě pod vedením JUDr. Čecha, ale podzimní ozdravný pobyt už organizuje p. Kuchař. 

Co se týká ostatních plánovaných akcí, jako je divadelní zájezd a zájezd do termálních lázní, ty budou postupně připraveny a zajištěny a Vy o nich budete včas informováni.

Chceme Vás ujistit, že rada má zájem o plné naplnění plánu práce klubu, včetně všech pobytů a přípravy plánu na rok 2013.

Tímto se na Vás obracíme se žádostí o pomoc, jelikož si JUDr. Čech si odnesl zpracované listy s Vašimi kontaktními údaji. Pokud byla u Vás od vstupu do Klubu, kdy jste vyplňovali přihlášku, jakákoliv změna v příjmení,  bydlišti, telefonu, e-mailu, pojišťovny, prosíme Vás, abyste tuto změnu nahlásili při odběru krve p. Novotnému nebo tuto změnu poslali na informace@kdk.kromeriz.cz nebo přes naše internetové stránky.  Moc Vám děkujeme.

Pokud by někdo z Vás měl zájem a chuť pracovat pro Klub, rádi ho přivítáme.

Rada KDKK
Comments